FORUM O MOPSACH

Forum miłośników psów rasy mops. Informacje, ciekawostki i porady. Podziel się swoim doświadczeniem lub skorzystaj z doświadczenia innych. Dołącz do mopsiej watahy na Facebooku: Mopsiarnia. Chcesz więcej? Odwiedź naszą stronę: www.mopsiarnia.club

Teraz jest piątek, 19 kwi 2024, 18:45


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: chce kupić mopsika!!!
PostNapisane: poniedziałek, 27 sty 2014, 15:01 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 14:58
Posty: 1
Płeć: KOBIETA
Witam jestem z podkarpacia niestety ja mopsika jeszcze nie mam a bardzo chciala bym miec niestety u nas na podkarpaciu rasa ta jest słabo rozpowszechniona i nikt sie nie oglasza ze sprzedaza a ostatnio znalazlam jedno ogloszenie z sasiedniego wojewodztwa.Na dalekie wyjazdy po pieska niestety brak mi czasu.Tylko nie wiem jak sprawdzic czy ten z ogloszenia jest to rasowy mops.Nie ukrywam ze tez cena tych pieskow jest dosyc wysoka.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 sty 2014, 15:01 


Góra
  
 
 Tytuł: chcę kupić mopsika
PostNapisane: środa, 29 sty 2014, 20:24 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 29 sty 2014, 20:16
Posty: 1
Płeć: MĘŻCZYZNA
Z wielką radością kupię/przygarnę szczeniaka rasy mops. Pieskowi stworzę ciepły i szczęśliwy dom. Zadbam o niego i będę go kochał. Decyzja o chęci bycia odpowiedzialnym za psiaka jest przemyślana. Może ktoś pomoże? Nie ukrywam, że cena jest ważna - ma się rozumieć - niska cena w przypadku kupna. Nie zamierzam go rozmnażać itp. Chcę go kochać i opiekować się nim. Pomożecie?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: chce kupić mopsika!!!
PostNapisane: środa, 23 kwi 2014, 19:06 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 23 kwi 2014, 17:29
Posty: 5
Płeć: KOBIETA
hmm jak nie masz czasu by pojechać po pieska, to czy będziesz mieć czas nim się zająć? ;)
Jest teraz sporo portali gdzie wystawiają się właściciele psów i hodowcy, np. gartka, allegro czy aukcjezwierzat, ja niestety na ten moment nie kojarzę, żeby ktoś z znajomych sprzedawał :(
Ale sama jak szukałam psiaka to korzystałam z tego typu portali i nie żałuję :D


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: chce kupić mopsika!!!
PostNapisane: środa, 2 lip 2014, 12:28 
Aktywny Miłośnik
Aktywny Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 6 lip 2010, 11:03
Posty: 41
Lokalizacja: Rumia
Płeć: KOBIETA
Imię mopsa: Dyrka
wisienka napisał(a):
Witam jestem z podkarpacia niestety ja mopsika jeszcze nie mam a bardzo chciala bym miec niestety u nas na podkarpaciu rasa ta jest słabo rozpowszechniona i nikt sie nie oglasza ze sprzedaza a ostatnio znalazlam jedno ogloszenie z sasiedniego wojewodztwa.Na dalekie wyjazdy po pieska niestety brak mi czasu.Tylko nie wiem jak sprawdzic czy ten z ogloszenia jest to rasowy mops.Nie ukrywam ze tez cena tych pieskow jest dosyc wysoka.


Wydaje mi się, że zawsze trzeba jechać i obejrzeć. I to nie tylko pieska, ale także jego rodziców. Lub jednego chociaż. Zobaczyć papiery itp. Przez internet najłatwiej na oszustwo. Jeśli chcesz mieć 100% pewność, to musisz jechać.
Poza tym - zgadzam się z poprzedniczką - skoro na daleką wyprawę po psa nie masz czasu, to będziesz miała czas się nim zajmować? Mopsy nie są dobrą rasą dla osób zapracowanych.... Niestety :/

_________________
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: chce kupić mopsika!!!
PostNapisane: czwartek, 3 lip 2014, 08:08 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 5 maja 2014, 05:12
Posty: 15
Płeć: MĘŻCZYZNA
Imię mopsa: Julka
Znaleźć, kupić to nie problem przecież. Na olx.pl, allegro itp. jest sporo ogłoszeń. Ja jechałem po swoją ok. 360 km (chociaż miało być 214, ale jak się nie umie czytać map to tak wychodzi :) )
Poza tym można poszukać w necie informacji o konkretnej hodowli.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 lip 2014, 08:08 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL