FORUM O MOPSACH

Forum miłośników psów rasy mops. Informacje, ciekawostki i porady. Podziel się swoim doświadczeniem lub skorzystaj z doświadczenia innych. Dołącz do mopsomaniaków!

Teraz jest wtorek, 23 paź 2018, 21:05

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zapytanie na temat Hodowli Stellanova
PostNapisane: piątek, 18 sie 2017, 11:53 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik

Jak w temacie.
Znacie na pewno warszawską Hodowlę mopsów i buldożków francuskich Stellanova. Dla pewności zamieszczam adres do strony internetowej: http://www.stellanova.pl

Niedawno trafiłam na stronę ostrzegającą przed tą hodowlą. Ktoś zrobiłmedialny apel przestrzegający prze tą hodowlą. Jest tam napisane wręcz, że Hodowla Stellanova, to:
Cytuj:
...Na cytat została nałożona cenzura...

Albo:

Cytuj:
Na cytat została nałożona cenzura

I zgłupiałam... :shock: :? :o Nie wiem, co mam teraz sądzić... Cenzura.... Jestem w szoku...

Strona, z której pochodzi cytowany tekst istnieje od 2014 roku a dopiero niedawno na nią wpadłam. Tutaj macie adres do tego apelu: https://stellanovapl.wordpress.com/

Czy KTOKOLWIEK coś na ten temat wie? :shock:

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 18 sie 2017, 11:53 

Tytuł: Re: Zapytanie za temat Hodowli Stellanova
PostNapisane: piątek, 18 sie 2017, 14:10 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik

Imię psa: Dyrka
Słyszałam o tej aferze. Swego czasu krążyły wpisy na różnych portalach i forach. Nawet na dogomanii cos było, ale na chwilę obecną wszystko usunięte. Z tego co pamiętam była to afera w związku z traktowaniem psów i do czego może posunąć się hodowca, żeby zarobić pieniądze.
Poza tym wystarczy poświęcić czas i poczytać. Na forach, które nie są popularne, gdzie Stellanova jeszcze się nie osadziła i nie udziela. Ludzie piszą, że mieli z Panią Stellą problemy, że sprzedawała zarezerwowane psy zanim po nie pojechali, bo ktoś zrobił jej przelew i kupił od razu. Poza tym zarzuca się im biznes a nie pasję do psów...

Stellanova zawsze dementowała plotki publicznie i co wciąż podkreśla nawet w ogłoszeniach sprzedaży szczeniąt, że "Inne hodowle Stellanova to PSEUDO. Prawdziwa jest jedna - NASZA."

Tylko jakoś innych hodowli Stellanova i Pani Stelli nie ma w Polsce, a problemy wciąż są. Jak człowiek przyłoży się do czytania opinii, to aż ma dosyć. Ja też szukałam kiedy chciałam mopsa. Uświadomiłam sobie, że Stellanova to firma, która sprzedaje psy zarabiające na wystawach. I choć mopsom ująć uroku, piękności i wzorca nie można, to wydaje mi się, że to już przesada z nimi....

Jak się czowiek ugania za pieniędzmi, to zawsze się afera ukręci.

Offline Zobacz profil  

Tytuł: Re: Zapytanie na temat Hodowli Stellanova
PostNapisane: piątek, 18 sie 2017, 14:25 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik

Imię psa: Punia & Martin
Czy z tą korupcją to prawda to nie wiem. Cenzura
Stellanova to odwieczny problem w środowiku mopsiarzy. Rozkrecili hodowlę i z pasji wpadli w biznes - z tym się zgodze. Ceny mopsików to 5-6 tysięcy. Kolejki jak w szpitalu na nfz....

Jedną kwestią, która w zasadzie przykuła moja uwagę i mnie zniechęca jest to że na wielu forach Stellanova jest najzwyczajniej ZBANOWANA.

Uważam, że gdy wokół hodowli jest tyle szumu i nie ma wiarygodnych informacji to najlepiej UNIKAĆ.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: piątek, 18 sie 2017, 21:33 
Hodowca
Hodowca

Uprzejmie proszę admina o wykasowanie tych głupot....

Oczywiście sprawę znam doskonale - no cóż konkurencja dawno temu zamieściła brednie, które jak widzę trochę sie zmieniły bo tekst został maksymalnie skrócony ;))))) Obecnie brzmi tak"
cyt" Hodowla Stellanova to dlugoletnia Korupcyjna Banda!!
Zaczelo sie od przemycania psow z Rosji. Dobrze poszlo i dlatego tak zostalo. Wszystkie psy z hodowli Stellanova to pierw przemycane psy ktorym podrabiaja papiery.

Jezeli kupiles od nich psa, to masz psa od przemytnikow z fabyki psow. W taki sposob wsperasz ich korupcje i kriminalna dzialalnosc na wielka skale.
Stellanowa jest dobrym kamuflazem. Przekupuja kazdego kto pomaga im wzrastac i kwalifikowac przemytnikow na rasowe psy w Polsce. Zwiazek Kynologiczny, Prase, Telewizje, wszyscy wspieraja aktywnosc kryminalna Stellanovy.

Stellanova to elegancka pralnia psow z psiarniej fabryki i przemytu wypranych przez Stellanowa na psy rasowe.
Jak kupisz psa od Stellanova to wiesz ze polowe oplaty dodajesz na wsparcie korupcji i kryminalnej dzialalnosci. Daletego tak drogo za nie biora bo musza wszystkich oplacic. Psy z tej hodowli nie sa lepsze od tych sprzedawanych za 1000-2000 zl.

Ta sprawa powinien sie zajac prokurator, jezeli nie zostal przekupiony. Pierw powinni wejsc do Stellanowy piwnicy a pozniej sie zastanowic w jaki sposob psy Stellanovy dostaja wyruznienia a ktore psy po wyroznieniach nic innego nie robia tylko produkuja, gdzie to robia, jak to robia, jak czesto to robia, jak wygladaja i jak sie ich pozbywaja.
" kn. cytatu.

Pomijam błędy ortograficzne, wymyślone rzeczy itp. Ale muszę zmartwić osoby stojące za tym oczernianiem... Od wielu lat jest mnóstwo osób, które mają psy z naszej hodowli -często są to kolejne pokolenia :) Hodowla istnieje od ponad 30 lat i cieszy się znakomitym powodzeniem, a takie głupoty są oczywiście dla tych, którzy lubują się w plotach, pseudo-hodowli itp. Sam artykuł jasno przekazuje kto go pisał i po co.

ZAPRASZAM NA naszego FB https://www.facebook.com/StellanovaFCI/ gdzie jest mnóstwo zdjęć naszych psów i psów z naszej hodowli w swoich nowych domkach, które otrzymujemy od ich szczęśliwych właścicieli :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: środa, 23 sie 2017, 08:28 
ABSOLUTNY MOPSOMANIAK
ABSOLUTNY MOPSOMANIAK

Imię psa: Homer
Wątek został ocenzurowany i zamknięty, aby nie wzbudzać poruszenia i nie prowokować do rozprzestrzeniania kontrowersyjnych informacji znajdujących się w sieci na temat hodowli Stellanova. Forum nie chce ingerować w roztrzyganie tego typu sytuacji lecz dawać co jedynie możliwość wyrażania opinii własnych.

Administrator

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 sie 2017, 08:28 

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC