FORUM O MOPSACH

Forum miłośników psów rasy mops. Informacje, ciekawostki i porady. Podziel się swoim doświadczeniem lub skorzystaj z doświadczenia innych. Dołącz do mopsiej watahy na Facebooku: Mopsiarnia. Chcesz więcej? Odwiedź naszą stronę: www.mopsiarnia.club

Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 19:21


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przestawienie z karmy na jedzenie naturalne
PostNapisane: czwartek, 12 cze 2014, 16:55 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 12 cze 2014, 16:48
Posty: 1
Płeć: KOBIETA
Mój Hektor ma 14 tygodni i wazy 4kg 100 g, dostaje 60g dziennie + smakołyki szkoleniowe, sporo sie bawi i wychodzi co najmniej 4 razy dziennie. Tez jest wiecznie głodny - taka rasa, wiec obowiazek dbania o to, by sie nie przejadal spoczywa na właścicielu


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 12 cze 2014, 16:55 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Przestawienie z karmy na jedzenie naturalne
PostNapisane: wtorek, 25 lis 2014, 14:10 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 25 lis 2014, 14:01
Posty: 1
Płeć: KOBIETA
Imię mopsa: Nikki
Cześć!
Jestem tu nowa więc nie jestem pewna czy w dobrym wątku piszę zapytanie.
Od niedzieli jestem szczęśliwą posiadaczką mopsicy. Mała ma skończone 2 msc. Wczoraj byliśmy u weta bo niepokoją mnie jej kupki. Robiła je bardzo często, przywiozłam ją do domu koło 15 a ona do wieczora zrobiła z 7 kup (wyglądały jak ciastolina, nie była to twarda kupka). Weterynarz zalecił przejście na domowe jedzenie. Ryż z kurczakiem. No i dostała tak już 3 posiłki. Wczoraj wieczorem i dziś dwa razy. Tyle że w nocy kupa była a od rana nie. Czy to nie jest niepokojące? Trochę się o nią martwię. Bardzo proszę o odpowiedź!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 25 lis 2014, 14:10 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL