FORUM O MOPSACH

Forum miłośników psów rasy mops. Informacje, ciekawostki i porady. Podziel się swoim doświadczeniem lub skorzystaj z doświadczenia innych. Dołącz do mopsiej watahy na Facebooku: Mopsiarnia. Chcesz więcej? Odwiedź naszą stronę: www.mopsiarnia.club

Teraz jest piątek, 29 mar 2024, 13:46


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mops a praca na pełen etat
PostNapisane: niedziela, 21 gru 2014, 10:41 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 gru 2014, 10:32
Posty: 1
Płeć: KOBIETA
Witam Kochani!
Bardzo chciałabym mieć mopsa, wraz z mężem pracujemy na pełen etat, więc niestety piesek przez 8 godzin byłby skazany na samotność. Wiem, że jest to rasa kochająca towarzystwo, stąd moje pytanie, czy nie wyrządzilibyśmy krzywdy takiemu pieskowi? czy Wy również macie podobny problem, a mimo wszystko zdecydowaliście się na mopsa? Poza pracą jesteśmy w stanie poświęcić mu tyle uwagi ile będzie potrzebował, w weekendy również...bardzo proszę o Państwa opinie,
Pozdrawiam


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 21 gru 2014, 10:41 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Mops a praca na pełen etat
PostNapisane: wtorek, 23 gru 2014, 12:54 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 13 paź 2014, 11:12
Posty: 6
Płeć: MĘŻCZYZNA
mops to jednak pies, więc powinien usiedzieć te 8 godzin sam, ważne aby podczas waszej obecności nie był zaniedbywany i odrzucany z powodu "bo mi się nie chce".


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mops a praca na pełen etat
PostNapisane: poniedziałek, 16 lut 2015, 12:04 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 lut 2015, 12:02
Posty: 1
Płeć: MĘŻCZYZNA
Wysiedzi 8h sam i nie powinno być z tym problemu.

_________________
http://www.hupro.pl/


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mops a praca na pełen etat
PostNapisane: sobota, 22 sie 2015, 11:24 
Aktywny Miłośnik
Aktywny Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 6 lip 2010, 11:03
Posty: 41
Lokalizacja: Rumia
Płeć: KOBIETA
Imię mopsa: Dyrka
Aaricia85 napisał(a):
Witam Kochani!
Bardzo chciałabym mieć mopsa, wraz z mężem pracujemy na pełen etat, więc niestety piesek przez 8 godzin byłby skazany na samotność. Wiem, że jest to rasa kochająca towarzystwo, stąd moje pytanie, czy nie wyrządzilibyśmy krzywdy takiemu pieskowi? czy Wy również macie podobny problem, a mimo wszystko zdecydowaliście się na mopsa? Poza pracą jesteśmy w stanie poświęcić mu tyle uwagi ile będzie potrzebował, w weekendy również...bardzo proszę o Państwa opinie,
Pozdrawiam


Nie popadajmy w skrajności :) Podstawą w zadbaniu o kondycję psychiczną KAŻDEGO psa a nie tylko mopsa, jest poświęcenie mu czasu i uwagi PO POWROCIE Z PRACY. W depresję wpędzimy psa, gdy po pracy nadal nie bedziemy sie nim zajmować, bo będziemy zmęczeni. Mopsy sa o tyle mało wymagające, że czasem wystarczy im OBECNOŚĆ wlasciciela i troche przytulania, bo nie potrzebuja wielkich tras na spacery, żeby się wybiegać, ani godzinnych zabaw. Ironiczne bywa, że ludzie myslą, że mopsem już wcale nie trzeba się zajmowac - wtedy psiaki popadają w depresje i tracą wigor i energię. Potem sie mowi, że sa leniwe..

_________________
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mops a praca na pełen etat
PostNapisane: niedziela, 17 mar 2019, 08:21 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 6 mar 2019, 16:35
Posty: 10
Płeć: MĘŻCZYZNA
Dokładnie. Jeszcze nie mam mopsa, ale widzę na przykładzie Westa, którego mamy. Zostawiając go na początku, chowaliśmy kable, dywany, wszystko, co mogłaby zniszczyć, bo tak pisali w internetach. Teraz po prostu wychodzimy. Pies śpi na łóżku, chodzi sobie, nie szczeka (wiemy od sąsiadów), a po powrocie nas wita z radością wprost proporcjonalną do czasu, w którym była sama :-) Nawet w hotelu (ludzkim, nie psim:-) ) zostawała na godziny - wszystko było ok


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mops a praca na pełen etat
PostNapisane: środa, 25 lis 2020, 20:48 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 25 lis 2020, 18:08
Posty: 4
Płeć: KOBIETA
Pies nie potrzebuje opieki 24h na dobę więc spokojnie. Tez na początku miałam takie obawy, ale prawda jest taka, że tylko szczeniaki potrzebują większej uwagi, później pies radzi sobie z samotnością 8 godzinną bez problemu, po prostu wie, że zostaje w domu sam.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mops a praca na pełen etat
PostNapisane: sobota, 23 kwi 2022, 14:05 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 23 kwi 2022, 13:58
Posty: 2
Mi tam pies nie przeszkadza w mojej pracy, także jest ok. Doskonale się rozumiemy z pupilem :). Poza tym plus jest taki, że mam zdalną pracę. Nawet teraz działam dodatkowo, jako konsultantka nowy sacz avon , bo mam elastyczną pracę. Także mogę sobie wszystko dobrze zarządzać.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 23 kwi 2022, 14:05 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL