FORUM O MOPSACH

Forum miłośników psów rasy mops. Informacje, ciekawostki i porady. Podziel się swoim doświadczeniem lub skorzystaj z doświadczenia innych. Dołącz do mopsiej watahy na Facebooku: Mopsiarnia. Chcesz więcej? Odwiedź naszą stronę: www.mopsiarnia.club

Teraz jest sobota, 20 kwi 2024, 05:34


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pierwszy kojec dla szczeniaka - doradźcie
PostNapisane: czwartek, 20 lut 2014, 11:36 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik

Dołączył(a): środa, 19 lut 2014, 12:42
Posty: 3
Płeć: KOBIETA
Witam, za kilka tygodniu odbieram mojego pierwszego mopsa. Już się urodził, ale czekamy aż skończy 8 tygodni by nie był zbyt szybko zabierany od swojego rodzeństwa i mamy. Pierwsze tygodnie będę z nim non stop jednak później zacznę wychodzić do pracy na 4 godziny (2 godzinna przerwa na pieska) i znowu 4 godziny. Mieszkanie nie jest małe, ma ok. 45 metrów i jest na parterze w wyjściem na ogród, jednak do tego czasu, przez pare godzin dziennie chciałabym by Walter był w bezpiecznym miejscu. Czy wsadzenie go na kilka godzin do kojca w którym będzie miał wydzieloną część na siusiu, osobną na jedzenie i spanie byłoby złe? Przykładowy kojec: http://allegro.pl/wybieg-klatka-kojec-d ... 98311.html albo http://allegro.pl/duzy-kojec-dla-psow-i ... 26960.html. Czy ktoś z Państwa korzystał z takiej metody wychowawczej?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 lut 2014, 11:36 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Mops w mieszkaniu
PostNapisane: poniedziałek, 20 paź 2014, 10:24 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 20 paź 2014, 10:21
Posty: 1
Płeć: KOBIETA
Przerwa 2h na pieska... Pierwszy raz słyszę :lol:
ja wyprowadzam psa rano i po pracy. A kojec jak najbardziej może być, bo inaczej mieszkanie może zdemolować. Zostaw mu jednak jakąś zabawkę. Najlepiej codziennie inną żeby mu się nie nudziło :|


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mops w mieszkaniu
PostNapisane: środa, 18 lut 2015, 18:16 
Nowy Miłośnik
Nowy Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 18 lut 2015, 17:43
Posty: 1
Płeć: KOBIETA
a ja mam inny problem, mam mopsa po "pseudohodowli", jest to już dorosła suczka, podejrzewam ze wcześniej żyła gdzieś w piwnicy z innymi psami i w ramach spacerów otwierano na chwilę drzwi na dwór. Nie mniej z Fugą powoli sie zaprzyjaźniamy i uczymy się żyć razem, ale mam dwa kłopoty, moze ktoś coś podpowie.

Pierwszy z nich dotyczy zabawy. Psina nie bardzo chce wychodzić na spacery (jak już ją wygramole to chodzi całkiem ładnie), ale po powrocie rozpiera ja energia i chciałabym jakoś ją zmęczyć, ale niestety jedyną zabawą którą mój pies rozumie, jest to, ze ja uciekam a ona mnie goni. nie reaguje na żadne zabawki, sznury, piłki... nie bardzo wiem co zrobić i czy mozna takiego psa nauczyc się bawić? jeśli tak, to jak? a moze po prostu miesiąc to jeszcze za mało dla psa?

Druga sprawa, z trochę innej beczki- czy to normalne, ze pies na spacerze (nawet godzinnym i więcej) załatwia sie tylko raz? z kupą wiadomo, jak przyciśnie to i na kilka razy się to rozkłada, ale z sikaniem... nie ważne ile trwa spacer Fuga zawsze sika tylko raz, a potem już tylko spaceruje....


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mops w mieszkaniu
PostNapisane: poniedziałek, 9 mar 2015, 09:55 
Gdzie Ty pracujesz skoro masz przerwę na psa?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 9 mar 2015, 09:55 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL